Webinarium: Fundusze z WFR. Prorozwojowe wsparcie regionu

Już w czwartek 15 lutego o godz. 10:00 rozpoczniemy transmisję webinarowego spotkania ekspertów, którzy  zaprezentują obecnie dostępne fundusze pochodzące ze środków UE.
Bieżące wiadomości pozwolą ustalić skąd i do kiedy można pozyskać finanse na rozwój przedsiębiorstw, podmiotów publicznych, organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu.
Czy chcesz:

• Poznać aktualne konkursy, terminy naborów oraz możliwości otrzymania dotacji z Unii Europejskiej?
  • Ustalić, jakie obecnie są warunki i preferencje w pozyskaniu kapitału z instrumentów finansowych pochodzących ze środków UE?
  • Szybko zgromadzić finanse na zakup lub modernizację nieruchomości?
  • Rozbudować park maszynowy i brakuje Tobie środków?
  • Zwiększyć płynność finansową przy realizacji zamówienia publicznego?
  • Postawić na zwiększenie eksportu i potrzebujesz wsparcia?
  • A może chcesz poprawić efektywność energetyczną budynków albo rozważasz zakup niskoemisyjnych pojazdów?

Jeśli tak, to wszystkie poszukiwane informacje znajdziesz na naszym webinarium „Fundusze z WFR. Prorozwojowe wsparcie regionu”.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji.