Spotkanie informacyjne o dotacjach z Funduszy Europejskich na podjęcie działalności gospodarczej

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne "Dotacje na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus". Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwościach i warunkach uzyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej z projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)”. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się:

• 29 lutego 2024 r., w godzinach od 10:00 do 12:00 w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie przy ul. Zakładowej 4, sala nr 319 na trzecim piętrze.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są na adres e-mail pife.konin@arrkonin.org.pl lub telefonicznie pod numerem 63 240 85 35.

Prowadzący spotkanie:

• specjalista ds. Funduszy Europejskich z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie,
  • przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem.

Program spotkania

• 10:00-10:10 - Wprowadzenie do spotkania i powitanie gości
  • 10:10-10:40 - Warunki i zasady przyznawania dotacji na podjęcie działalności gospodarczej
  • 10:40-10:50 - Przerwa
  • 10:50-11:25 - Zasady przygotowania i składania wniosków
  • 11:25-11:40 - Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Wielkopolski
  • 11:40-12:00 - Sesja pytań i odpowiedzi, podsumowanie spotkania

Organizator spotkania

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie.