„Biznes po wielkopolsku” spotkanie z ekspertami od internacjonalizacji MŚP

W ramach działań na rzecz wsparcia lokalnych MŚP Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza firmy z powiatu pilskiego do udziału w wydarzeniu „Biznes po wielkopolsku”, które przewidziane jest 11 marca 2024 roku o godzinie 12.00 w Pile.

Celem  spotkania jest przedstawienie szans i możliwości, jakie stoją przed przedsiębiorcami w kontekście internacjonalizacji biznesu, działań inwestycyjnych oraz finansowania rozwoju firm. Eksperci zaprezentują dostępne ścieżki wsparcia, które mogą przyczynić się do ekspansji przedsiębiorstw, w tym szczególnie programy finansowania regionalnego oraz inwestycyjne. Priorytetem będzie również zwrócenie uwagi na znaczenie odnawialnych źródeł energii dla przyszłości gospodarki regionu.

Do Państwa dyspozycji będą eksperci z dziedziny internacjonalizacji, rozwoju inwestycyjnego oraz promocji gospodarczej, tak by wzmocnić lokalną przedsiębiorczości oraz pobudzić rozwój postaw przedsiębiorczych i ekspansywnych w Regionie.