Przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego w Pile

Zarząd Powiatu w Pile ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego przy alei Wojska Polskiego 36 w Pile.

Lokal znajduje się na parterze budynku, powierzchnia użytkowa: 17,21 m2.
Okazanie pomieszczenia przeznaczonego do wynajęcia odbędzie się 12 października 2023 r. w godzinach od 10.00 do 11.00.
Wywoławcza stawka czynszu miesięcznie wynosi 416,67 zł.
Przetarg odbędzie się 20.10.2023 r., godz. 12.00, w Starostwie Powiatowym w Pile, przy alei Niepodległości 33/35, w sali  nr 39.

Szczegóły przetargu znajdujas się na: bip.powiat.pila.pl/przetargi_na_nieruchomosci/

Nazwa:
Przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego w Pile