loader
27.10.2021

Darmowa pomoc doradcy funduszy unijnych

Darmowa pomoc doradcy funduszy unijnych

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich pomogą Ci m.in.: z wnioskami, regulaminami, kryteriami- nie każdy zna się na prawie i finansach, wystarczy, że wiesz o takich miejscach, w których zupełnie za darmo możesz skorzystać z pomocy specjalistów.

W PIFE dowiesz się o zasadach dofinansowania, czy atrakcyjnych pożyczkach, które są udzie­lane na dużo lepszych warunkach niż w banku. Punkty organizują również Mobilne Punkty Informa­cyjne, które docierają do mniejszych miejscowości. PIFE to także spotkania informa­cyjne i szkolenia. Te pomagają lepiej odnaleźć się w unijnej tematyce i zyskać większą samo­dzielność w korzystaniu z funduszowych moż­liwości.

Więcej informacji: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/Wiadomosci/Skorzystaj-z-darmowej-pomocy-doradcy-funduszy-unijnych

Wyszukiwarka punktów: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/#/

 

Piła district
Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego
Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego
Głównym celem projektu jest umiędzynarodowienie regi...
See more See more
Expert’s view
From January 1, new provisions of the contract for specific work
From January 1, new provisions of the contract for specific work
...
See more See more
Project entitled "Economic promotion of the Piła district" project no. RPWP.01.04.02-30-0001 / 18 is carried out by the Piła county in partnership with the Foundation for the Support of Innovation in JST from September 2, 2019 to March 31, 2022 The project is co-financed by the European Union under the European Regional Development Fund, Wielkopolska Regional Operational Program for 2014-2020, Priority axis 1 Innovative and competitive economy, Measure 1.4. Internationalization of the regional economy, Sub-measure 1.4.2 Economic promotion of the region.
Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj. CLOSE